3:20 pm - wtorek Luty 25, 1986

Istota przenika substancji w kosmetyce estetycznej

Kosmetyka estetyczna charakteryzuje się zastosowaniem metod alternatywnych dla inwazyjnych zabiegów medycznych. Ich główne działanie opiera się na pokonaniu bariery naskórkowej, w celu jej głębszego regenerowania, odżywienia i ogólnego poprawienia wyglądu. W czasie wykonywania wszystkich zabiegów stosuje się niezwykle intensywne kosmetyki, które potęgują działanie zabiegu.

Elegancka piżama i halka satynowa na noc - tylko w Dkaren.com.pl https://www.hitobuwie.pl/marki/riko.html

Jednak oddziaływując na skórę metodą ultradźwięków oraz mezoterapii, wykorzystuje się, tzw. preparaty sprzęgające, które zapewniają odpowiedni kontakt głowicy ze skórą i ułatwiają wprowadzenie substancji aktywnych w głąb skóry. Preparatami tymi są najczęściej olej parafinowy i żel do USG, dostępna jest również szeroka gama ampułek i serum o konsystencji żelu, które mogą być aplikowane bezpośrednio pod ultradźwięki i mezoterapie bezigłową.

Działają na skórę poprzez naturalne wibracje, dające efekt mikromasażu, przyczyniając się do głębokiego oczyszczenia, regeneracji i odnowienia naskórka. Wszelkie stosowane preparaty zawierają wiele dodatkowych substancji, głównie witaminowych i ukierunkowanych na potrzeby skóry klientki. Pozwala to na spotęgowanie efektu zabiegu, co oczywiście spotyka się z jeszcze lepszym zadowoleniem i uznaniem metody za bardzo skuteczną i godną polecenia.

Jak widać zabiegi kosmetyki estetycznej również gwarantują widoczne efekty poprawiające jakość skóry, spłycenie zmarszczek, działanie liftingujące oraz ogólna poprawę kondycji i wyglądu skóry.

www.taram.pl
W kategorii: Kosmetyka estetyczna