3:20 pm - wtorek Luty 25, 1868

Mężczyzna w gabinecie kosmetyki estetycznej

Na szczęście powszechnie znany stereotyp, że z gabinet kosmetyczny przeznaczony jest tylko i wyłącznie dla kobiet odchodzi w zapomnienie. Mężczyźni coraz częściej poszerzają swoją pielęgnacje o stosowanie kremów, a także silnych zabiegów estetycznych. Współczesny mężczyzn doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak ważny jest wygląd oraz zadbana cera. Dlatego też nie tylko korzysta z siłowni dbając o nienaganną sylwetkę, ale również pragnie nawilżyć swoją cerę, wygładzić zmarszczki, oczyścić ją z zanieczyszczeń, czy usunąć przebarwienia.

Dodatkowym defektem estetycznym, występującym u mężczyzn jest powstawanie rozszerzonych naczyń krwionośnych. Męska skóra, zdecydowanie grubsza od kobiecej sprawia, że powstające zmarszczki są większe i głębsze. Profesjonalna pielęgnacja i poprawa wyglądu cery, staje się również nieodzownym elementem dbania o siebie. W ostatnich latach postęp w tej dziedzinie doprowadził do powstania profesjonalnych serii zabiegowych zarezerwowanych tylko dla męskiej części klientów gabinetów kosmetycznych.

Dlatego też widok mężczyzny w takim miejscu już nikogo nie dziwi, wręcz przeciwnie jest powodem do uznania. Każdy mężczyzna powinien dbać o swój wygląd równie często jak kobieta. Systematyczność oraz pełna kuracja połączone z kontynuacją pielęgnacji domowej gwarantuje uzyskanie zadowalającego efektu. Zakres działania i stosowania metod zabiegowych jest taki sam, jak w przypadku opisanych powyżej defektów występujących u kobiet.

http://dermasolution.pl/
W kategorii: Kosmetyka estetyczna w społeczeństwie